Kniğht Online Private Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kniğht Online Private Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

godfather tek link

YazarMesaj
cenkoral
Site Polisi
Site Polisi
cenkoral

Aktiflik :
godfather tek link Left_bar_bleue100 / 999100 / 999godfather tek link Right_bar_bleue

Rep Puanı : 158

godfather tek link Empty
MesajKonu: godfather tek link   godfather tek link Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 10:41 am

http://files.filefront.com/TheGFrar/.../fileinfo.htm

İndirdiğiniz zmn sizden d3dx9_27.dll dosyasını(çok ufak boyutta) isteyebilir.Burdan indirebilirsiniz[/size]
[size=16pt]
>>>d3dx9_27.dll İçin Tıkla<<<[/size]
[quote author=droscar666 link=topic=8658.msg89910#msg89910 date=1160068177]
Winrardan cıkardıgımız zaman exe dosyasını calıstırıp oyunu kuruyoruz Masaüstünde "play THE GODFATHER" yazısı cıkar buraya tıkladıgınızda oyun calısmaz bir dll dosyasının olmadıgını söyler Bunu da sizin icin upload ettgim

http://www.hemenpaylas.com/download/...x9_27.zip.html

den indirebilirsiniz

Bundan sonra ilgili dll dosyasını Bilgisayarım/C:/Windows/System in icine atın

Bu islem hallolmus olur Fakat bu sefer oyunu oynamak icin gene "play THE GODFATHER" yazısına tıkladıgınızda "insert the correct dvd" gibi bir yazı cıkar Bunun icin Daemon programı lazım Bunun heryerden bulup kurabilirsiniz Ondan sonra Daemondan mount image yapmamız lazım .mds uzantılı dosyayı bulmak gerekiyor Bu da C:/Program Files/THE GODFATHER ın icinde bulunan sıkıstırılmıs olan MI-GTG nin icindedir MI-GTG.mdf ve MI-GTG.mds dosyalarını gene C:/Program Files/THE GODFATHER icine cıkarın Sonra Daemondan MI-GTG.mds dosyasını mount image yapın.

Son olaraka da C:/Program Files/THE GODFATHER ın icinde bulunan sd4hide a tıklayarak Hide'a basın Artık oyunu calıstırabilirsiniz

bu yöntemi uygulayın bu siteden aldım ama nerden olduğun unuttum ben yükledim sorunsuz oynuyorum
[/quote][size=14pt]Yukarda BenimVerdiğim dll Dosyası İle ARkadasın Verdiği dll Dosyası Aynıdır..İstediğinizden İndirebilirsiniz.Boyutu Çok Küçük.

godfather tek link
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The GodFather
» Spider Man 2 Tek Link
» hitman 2 tek link
» Gta san andreas tek link
» Call Of Duty Tek Link